Monday, November 2, 2009

nak3.bole x?

bestnye kawen


tp kalo dpt ngan dier pown best gak =)




tp dier da kawen.so aku nk dier nie la..haha

so spe patut jd pilihan hati..haha.hurm..maybe antara diorg nie kot.



perasan sungguh roomate ku nie.
eera:ah!xpsl2 aku jd mangsa.ko yg nk kawen!

No comments:

Post a Comment